Київ, вул. Предславинська, 40 оф. 177
Київ, вул. Драгомирова, 20

Київ, вул. Предславинська, 40 оф. 177

Про нас

The Yard – інвестиційний будинок, який працює із нерухомістю преміум-сегменту Києва. Ми мріємо, щоб кожен мав свій yard – захищений та безпечний простір, затишний та гостинний двір.

Надаємо послуги, пов'язані з нерухомістю. Допоможемо вам продати або здати житло в оренду, придбати будинок чи квартиру своєї мрії, зробити ремонт під ключ, а також надамо відповідний юридичний супровід.

Клієнт, який купує у нас нерухомість, робить вдалу інвестицію у майбутнє. Об'єкти з нашої колекції зростають у ціні, отже, їх власники примножують свій стан.

The Yard сповідує філософію клієнтоорієнтованості. За роки досвіду наші фахівці вивчили найбільший біль клієнта - Коли пропонують неліквідні об'єкти нерухомості.Ми знаємо, наскільки великий та ємний ринок нерухомості, і хочемо, щоб ви як власник, покупець чи інвестор знайшли саме те, що вам потрібне.

Для цього наші експерти аналізують ринок, шукають потрібну нішу та підбирають варіанти. The Yard – не тільки про купівлю/продаж. Ми насамперед пропонуємо грамотну консультацію, яка допоможе вирішити ваше питання.

О нас
21600+
Об'єктів продано
35300+
Об'єктів орендовано
56500+
Клієнтів з усієї України

Переваги

Досвід та репутація

10 років на ринку нерухомості Понад 10 партнерів – забудовників елітної нерухомості Забезпечимо належний юридичний супровід

Професіоналізм

У команді The Yard понад 20 експертів, які аналізують ринок нерухомості 24/7

Якість, комфорт та безпека

Лояльні умови та ексклюзивні знижки для наших клієнтів Робота тільки з перевіреними партнерами Гарантуємо конфіденційність

Широкий спектр послуг

Продаж, купівля, оренда, розробка проектів під ключ Гарантуємо перспективний інвестиційний об'єкт

Наша команда

Малая Марина

Кожодуб Василий

Доник Яна

Александр

Алина

Владислав

Иванна

Янина

Светлана

Анастасия

Артем

Анастасия

Мария

Мария

Алина

Партнеры

Tvorcha Design Studio — Це команда фахівців найвищого класу з величезним досвідом розробки та реалізації проектів будь-якої складності у сфері дизайну інтер'єру. Послуги компанії: дизайн інтер'єру, архітектура, комплектація об'єкта, реалізація об'єкта, будівельні роботи, авторський нагляд. Декілька причин гарантії успіху від співпраці з дизайн-студією Tvorcha: системне управління проектом, гарантії на ремонтні роботи, організація та комплектація об'єкта, технології та технологічність, досвід реалізації — понад 10 років, робота у рамках бюджету.

https://tvorcha.kiev.ua/

Tvorcha event  — Це можливість втілити всі свої неординарні ідеї в життя, при цьому поклавшись на професіоналів, які допоможуть не тільки правильно організувати захід, але й заощадити бюджет вашого івента. Поділіться вашими побажаннями з агентством Tvorcha event, і ми обов'язково втілимо у життя ваші найнеймовірніші ідеї! Ми завжди відкриті до ваших пропозицій! Команда агентства Tvorcha event створить свято, яке дозволить ще більшій кількості людей стати щасливішим!

 

«Печерская Ассамблея» — Перший повноцінний інвестиційний будинок, що спеціалізується на нерухомості у центральному Печерському районі міста Києва. Компанія ось уже 7 років займається інвестиціями, продажем та орендою елітної нерухомості. В інвестиційному будинку «Печерська Асамблея» зібрано колекцію найкращого елітного житла Києва, яка постійно поповнюється. У переліку послуг інвестиційного дому — все, що пов'язано з нерухомістю: від покупки квартири або будинку для себе, до покупки нерухомості як інвестицій.

https://www.pecherskassembly.com/

Александр Перемежко и Партнеры — юридична фірма надає повний комплекс послуг на українському юридичному ринку. В основі професійного складу фірми — команда українських юристів, які зарекомендували себе як провідні фахівці в галузі права та мають значний досвід роботи — понад 15 років співпраці з українськими та іноземними компаніями. Компанія надає юридичну допомогу клієнтам у всіх галузях економіки. Діяльність поширюється на ведення арбітражних та судових процесів, господарське, цивільне, корпоративне та кримінальне право.

https://opp.com.ua/